דף הבית >> שירותים >> פיתוח עסקי באירופה

פיתוח עסקי באירופה

פיתוח עסקילטארגט ניסיון רב שנים בהובלת פרויקטים בתחום הפיתוח העסקי באירופה בעיקר בתחומי היי טק - תוכנה וטלקום. מתקשורת סלולרית ובינלאומית, דרך אינטרנט ופרסום באינטרנט, מערכות ערך מוסף לטלקום ועוד.

אנחנו נסייע לכם בפיתוח העסקי באירופה. אם אתם זקוקים לדור לשווקים באירופה הגעתם למקום הנכון. טארגט פועלת בשותפות רבת שנים עם מומחי פיתוח עסקי באירופה, דוברי השפה המקומית, מומחים בתרבות העסקית המקומית, בעלי קשרים בשווקים המקומיים, מומחים אשר כהנו במשך שנים רבות בתפקידים בכירים ממש אתל אותם הלקוחות להם מעוניינות החברות הישראליות למכור מוצרים ושירותים, או לכרות הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי, או לעשות פיילוט או POC אם המדובר במגה מפעילים כדוגמת קבוצת טלנור הנורבגית, דויטשה טלקום הגרמנית, וודאפון או אחרים.

הרעיון הוא לייצר צוות מנצח המציג בפני האנשים הנכונים את המוצר או השירות של החברה שלכם בזמן הנכון כאשר ברוב המקרים זו לא הפעם הראשונה או השניה או העשירית שהם נפגשו ויתכן כי עבדו יחדיו מספר שנים ומכירים היטב. למעשה אנו מציעים להם לתפקד כצוות המכירות שלכם באירופה או מה שנקרא extension של צוות המכירות שלכם באירופה במודל עסקי מנצח שעובד.

הצוות מצוי עמכם בקשר שבועי או יומיומי, מתאם ומלווה אתכם בפגישות, מוודא מה השלב הבא בתהליך המכירה עד לסגירת העסקה. זה עובד בהולנדית, עובד בגרמנית, עובד בנורבגית, עובד באנגלית ועוד טארגט תסייע לכם בבניית אסטרטגית פיתוח עסקי אפקטיבית ומוגדרת הכוללת את הגדרת המטרות והיעדים העסקיים ובניית תכנית טקטית להשגתם.