דף הבית >> שירותים >> משקיעים

משקיעים

משקיעים

משקיעים לעסקים במקרים רבים אינם מגיעים מעולם הטכנולוגיה, מבנקאים דרך קבלנים ואנשי נדל"ן ועד בעלי עסקים אשר צברו הון רבים מעוניינים להשקיע בחסרות סטארט אפ ולהצטרף לתחום ה "הון סיכון". על מנת לבצע השקעה חכמה בהון סיכון מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מהתחום באיתור ההזדמנות הנכונה להשקעה, אם ברמת הטכנולוגיה ואם ברמת הצוות המקצועי אשר יוביל את הטכנולוגיה לתוצאות עסקיות מוצלחות. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

טארגט, כחברה המתמחה בליווי חברות לקבלת מענקי מחקר ופיתוח מהמדען הראשי תוכל להציג בפניכם מיזמים אשר קבלו אישור טכנולוגי ועסקי ממומחים בלשכת המדען הראשי, חברות אשר אושר להן מענק מהמדינה וזקוקות למימון משלים של משקיעים אשר הנם אנשים פרטיים "אנג'לים" על מנת להזניק את המיזם קדימה. בפרט תורם למוטיבציה של משקיעים להשקיע כיחידים "חוק האנג'לים" אשר מכיר בהשקעות מחקר ופיתוח, של אנשים פרטיים, בסטארט אפים מאושרי מדען ראשי, כהוצאה מוכרת! אז במקום לשלם מס אתם מקבלים אקוויטי בסטארט אפ.

לטארגט בסיס רחב של לקוחות סטארט אפ, יזמים בשלבים שונים של חיי המיזם, רעיונאים, הזדמנויות עסקיות וקשרים בסצנת הסטארט אפ בישראל הידועה בתור The Start Up Nation. באם אתם, כמשקיעים, מעוניינים גם כן למנף את ההון שלכם בהשקעה ב "דבר החם הבא" נשמח להמליץ לכם על מיזמים מבטיחים וייחודיים.

טארגט יודעת לעשות את החיבור הנכון The Perfect Match בין המיזמים והטכנולוגיות אותם מחפשים המשקיעים לעסקים לבין היזמים תוך שימת דגש על התאמת ה DNA על מנת להבטיח מיזמים מצליחים ופוריים.

טארגט מקדמת מיזמים לאחר בחינה מדוקדקת של המודל העסקי ויכולות המנהיגות של הצוות היזמי ומקפידה על רמות גבוהות של אתיקה מקצועית בתהליך מול היזם והמשקיע.

ניסיונה של טארגט בעבודה בסביבת חברות חממה, חממות טכנולוגיות, קרנות הון סיכון ופעילות בסביבת תכניות ההאצה בא לידי ביטוי בהבנה העמוקה והמהירה את מטרות המשקיע תוך שימת דגש על גיוס "כסף חכם" למינוף מסחרי של ההשקעה מול שווקים רלוונטיים בהם למשקיעים לעסקים את היכולת לקדם את המיזם על סמך קשרים אישיים ובקיאות בתעשייה.

אז אם כמשקיעים לעסקים, מעוניינים לנצל את "חלון הזמן" של "אומת הסטארטאפים" ואולי גם לעשות אקזיט זה הזמן ליצור עמנו קשר וביחד נמצא לכם את הסטארט אפ המתאים והנכון להשקעה.