דף הבית >> שירותים >> יזמים

יזמים

כיצד לגייס כסף לסטארט אפ?

לטארגט ניסיון רב שנים בליווי וייעוץ עסקי לחברות סטארט אפ. ניסיון זה נובע מייעוץ לחברות בשלב ההקמה (Seed), חברות חממה וחברות סטארט אפ בשלות.

בנוסף לטארגט רשת קשרים ענפה בעולם ההשקעות והפיננסים בארץ ובחו"ל, בין השאר עם קרנות הון סיכון, חממות טכנולוגיות, משקיעים פרטיים (Angles) ואקדמיה.

החל מבניית זהות תאגידית, אסטרטגיה, הגדרת מוצרים ושירותים, אסטרטגית שיווק ומכירות, תקציבים ואסטרטגית אקזיט וכלה בתכנון, ניהול והובלת סבבי גיוס, טארגט תוביל את המיזם שלך אל היעדים העסקיים שהוגדרו יחד ותציג אותו בפני משקיעים פוטנציאליים הנמנים על רשת הקשרים שלה.

הובלת מיזם לגיוס הנה מתודולוגיה סדורה אשר בצידה תכנון מעמיק וכלים כגון תקציר מנהלים, תכנית עסקית, תקציב ותחזית הכנסות-הוצאות-רווח ומצגת משקיעים.

טארגט תעבוד צמוד עם מנהלי המיזם ותאפשר ביצוע סימולציות של העברת מצגת המשקיעים עבור הצוות היזמי המוביל לפני הפגישה עם המשקיע, זאת על מנת לוודא שהמסרים העסקיים יועברו למשקיע באופן הקצר והברור ביותר וכמו כן שהמשקיע יווכח כי מדובר בצוות רציני ומקצועי המתעתד להוביל את המיזם בו הוא מתבקש להשקיע. שילוב מוצלח של שני האלמנטים הללו יגדיל את ההסתברות, לייצר תהליך בחינה רציני של המיזם להשקעה.
 
משקיעים