דף הבית >> מוצרים >> סימולציות עסקיות

סימולציות עסקיות

סימולציות עסקיות
על מנת להצליח ולעמוד ביעדים העסקיים, בין אם המדובר בגיוס השקעה לסטארט אפ או לחברה בוגרת, הלוואה, מכירת מוצר או שירות, יצירת שותפות אסטרטגית על מנת למנף סינרגיות ולהגיע ביחד לשווקים חדשים או לקוחות גדולים יותר, בניית ו/או שינוי התרבות הארגונית או אימון צוותי המכירות, על מנת להצליח בכל אלו לא מספיק שיהיו החומרים המדויקים המקצועיים כדוגמת תקציב, מצגות או תכניות כאלו ואחרות.

כאשר אנו מציגים ומעבירים מסר אנחנו גם משלבים את האישיות שלנו בתהליך העברת המסר, את הכריזמה שלנו, את הביטחון שלנו, את המקצועיות שלנו. ככל שאנו עושים כן באופן ברור, תכליתי, מקצועי ונעים כך הסתברות קליטת המסר והפנמתו על ידי הקהל גדלה. ככל שההסתברות גדלה כך גדלים הסיכויים להגיע למטרה אותה הצבנו לעצמנו כיעד עסקי.

על מנת להציג נכון ובהצלחה נדרשת עבודה יסודית ומדויקת בתצורת coaching להעברת המצגת והמסר. עבודה זו מאפשר למציגים לחזק באופן משמעותי את יכולות ה Pitching והעברת המסרים שלהם ולמצב את עצמם כמקצוענים בפני הקהל אליו הם מציגים.

כיום, ככל שיהיה אטרקטיבי ורלבנטי ל Buzzwords כדוגמת Game Changer ורעיון שעושה Disruption לביזנס, מחפשים משקיעים ואנשי עסקים את היכולות האישיות של מנהלי החברה, הצוותים המייסדים והיזמים.

מאחר ו There is no seconed chance for first impression יש להגיע מצויידים בכלים האפקטיביים ביותר להשגת המטרה לשמה מציגים.

טארגט ממליצה להשתמש בשירותי הסימולציות העסקיות לפני כל פגישה חשובה ולאחר סיום בניית כל מצגת חשובה וזאת על מנת להקנות מתודולוגיה נכונה לשימוש בחומרים האסטרטגיים האלו.