דף הבית >> מוצרים >> מצגות עסקיות ומצגות משקיעים

מצגות עסקיות ומצגות משקיעים

מצגות עסקיותבניית מצגות הנה בעצם סיכום ושיקוף של מערך מסרים הנדרש להעברה באופן ברור, ממצה, תכליתי ואף מבדר. מצגת הנה בעצם "הצגה" ולכן יש להתאים את המצגת למציג.

מצגת משקיעים ומצגת עסקית למשל למכירות אינן תוצר זהה, במצגות משקיעים בנוסף לטכנולוגיה, למוצר או לשירות יש ליתן דגש על אלמנטים כלכליים, פיננסיים ועסקיים כגון מגמות השוק, ניתוחי רגישות, נקודת איזון ומה מתכוון היזם המגייס הון לעשות עם הכסף. כמו כן מה מקבל המשקיע, באופן מדוייק, מבחינה עסקית בתמורה להשקעה שלו.

מצגת מכירות עניינה להראות ללקוח את הצורך אותו ממלא המוצר או השירות, אופן אספקתו, השתלבותו במערך העסקי הקיים של הלקוח ומה הערך האמיתי שההשקעה במוצר, בשירות או בהתקשרות עם הגוף המציג מייצר עבורו, כלקוח או כשותף עסקי.

טארגט תייצר ותבנה מצגות גנריות ותתאים אותן למטרות ספיציפיות כגון מכירה ללקוח אסטרטגי, פגישה עם משקיעים פוטנציאליים, בקשת הלוואת גישור מהדירקטוריון ואף הדרכת אנשי מכירות בנושא שיפור יכולות.

הנושאים והתחומים הנם אינסופיים ועם זאת חשיבות התוכן ואופן העברת המסרים מבחינה מהותית וגראפית הם אלו אשר עושים את ההבדל בין מצגת אפקטיבית למצגת לא אפקטיבית.

It's all about pitching