דף הבית >> מוצרים >> מימון פיננסי ותקציבים

מימון פיננסי ותקציבים

מימון פיננסי ותקציביםחברת טארגט נותנת מענה פיננסי כולל לצרכי העסק או החברה. 

בחינה כוללת של הדוחות הכספיים למול האסטרטגיה השיווקית ובניה נכונה של החומרים בהתאם ליעדים. פעילות מול מוסדות פיננסיים וגופי מדינה לצורכי קבלת מימון, הלוואות ומענקים ובניית כל החומרים הרלבנטיים כגון תכניות עסקיות, תקציבים, מילוי מקצועי של השאלונים הנדרשים על ידי הגופים השונים ועוד.

טארגט תסייע בכל הקשור לעבודה מול מרכז ההשקעות בתמ"ס, לצורך קבלת סטאטוס של "מפעל מאושר", תקציבי מו"פ של המדען הראשי או הצטרפות לתכנית המאגדים לתקציבי שיווק, הקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, אשר מציעה הלוואות בסכומים של עד 8 מיליון ₪ (היקף ההלוואה תלוי במחזור המכירות של העסק) בריביות נוחות ובטחונות נמוכים.

דוגמא לשאלון של הקרן לסיוע לעסקים קטנים (מסלול הון חוזר)

לעניין בניית התקציב ...

התקציב הנו מסמך אסטרטגי וטקטי "חי" אשר בא לשקף את החזון העסקי תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר ולקיחה בחשבון את אלמנט הסיכון ואי הוודאות של התנהלות העסקית השוטפת לאורך שנת הכספים. התקציב בנוי ממערך העלויות וההוצאות הנדרשות להנעת העסק ולהגעתו ליעדים וממערך ההכנסות וההפרש בין השניים מהווה את הרווח לעסק.

על מנת לבדוק האם החברה מתנהלת באופן יעיל ואפקטיבי נהוג להשוות בין התחזית (Budget) לבין ההוצאות ו/או ההכנסות בפועל (Actual).

השוואה המספקת להנהלת החברה אינדיקציה אודות אופן הניהול והאפקטיביות של החברה ביחס ליעדים מול ההוצאות בפועל.

השוואה ומדידה קבועה של הנתונים הנה קריטית, שכן תמיד צריך להיות עם "יד על הדופק" על מנת שלא לעלות על שרטון. מבחינה מטאפורית, חברה משולה לספינה גדולה ובדרך כלל קשה מאד להסיט אותה ממסלול התנגשות ברגע האחרון ולכן, יש לתכנן היטב, מראש ולזמן ארוך את המודוס אופרנדי השנתי והרבעוני, לייעל ולצמצם עלויות, לתגבר ולהגדיל הכנסות ולשמור על רמת רווחיות ותמחור נכון של המוצרים או השירותים.

בקרה תקציבית נכונה על בסיס שוטף בהתאמה לביצועים ולאסטרטגיה מגדילים את ההסתברות להצלחה.